• Regnskap
  • Lønn
  • Årsavslutning
  • Digitalisering
  • Faglig prosjektleder
  • Om oss
  • Kontakt

Om oss

Litt om oss:

Abacus Ratio er et datterselskap av Abacus-IT.
Vi er et autorisert regnskapsførerselskap med konsesjon fra Finanstilsynet til å påta oss regnskapsoppdrag.
Daglig leder Geir Olav Braathe innehar også konsesjon fra Finanstilsynet.

Abacus Ratio er også medlem av Regnskap Norge.

Les om Abacus Ratio på proff.no

Betingelser:

Her kan du lese mer om våre betingelser.

Kontakt oss gjerne på +47 47 51 36 37, eller post@abacusratio.no

Standard leveransevilkår for regnskapsoppdrag.pdf

Oppdragsspesifikasjon Abacus Ratio AS .pdf

Oppdragsavtale Abacus Ratio AS .pdf

Tilbudsutkast Abacus Ratio AS.pdf

Vi er Abacus Ratio:

linkedin-color-circle-outline

geir@abacusratio.no

Daglig leder

Geir Braathe

 

+47 901 07 751

linkedin-color-circle-outline

kristian@abacusratio.no

Digitaliseringsansvarlig

Kristian G. Hauge

 

+47 475 13 637

linkedin-color-circle-outline

lisbeth@abacusratio.no

Rådgiver

Lisbeth Antilla

 

+47 928 27 980

linkedin-color-circle-outline

torhild@abacusratio.no

Rådgiver

Aud-Thorhild Maude

+47 920 63 932

linkedin-color-circle-outline

monica@abacusratio.no

Rådgiver

Monica Grimsrud

+47 915 67 445

linkedin-color-circle-outline

viktorija@abacusratio.no

Rådgiver

Viktorija Statkuviene

+47 465 21 896

linkedin-color-circle-outline

jeanette@abacusratio.no

Rådgiver/Autorisert regnskapsfører

Jeanette Haagensen

+47 988 47 826

linkedin-color-circle-outline

line@abacusratio.no

Rådgiver/Autorisert regnskapsfører

Line Hatlen Skovdahl

+47 977 69 980