• Hjem
  • Regnskap
  • Lønn
  • Årsavslutning
  • Digitalisering
  • Faglig prosjektleder
  • Om oss
  • Kontakt

Om oss

Litt om oss:

Abacus Ratio er et datterselskap av Abacus-IT.
Vi er et autorisert regnskapsførerselskap med konsesjon fra Finanstilsynet til å påta oss regnskapsoppdrag.
Daglig leder Geir Olav Braathe innehar også konsesjon fra Finanstilsynet.

Abacus Ratio er også medlem av Regnskap Norge.

Les om Abacus Ratio på proff.no

Vi er Abacus Ratio:

linkedin-color-circle-outline

geir@abacusratio.no

Daglig leder/Partner
Statsautorisert regnskapsfører

Geir Braathe

 

+47 901 07 751

linkedin-color-circle-outline

line@abacusratio.no

Assisterende daglig leder/
Statsautorisert regnskapsfører

Line Hatlen Skovdahl

+47 977 69 980

linkedin-color-circle-outline

jeanette@abacusratio.no

Teamleder/
Statsautorisert regnskapsfører

Jeanette Haagensen

+47 988 47 826

linkedin-color-circle-outline

anne-grethe@abacusratio.no

Teamleder/
Statsautorisert regnskapsfører

Anne-Grethe Andersen

+47 948 78 113

linkedin-color-circle-outline

siri@abacusratio.no

Teamleder/
Statsautorisert regnskapsfører

Siri Wichstrøm

 

+47 995 62 815

linkedin-color-circle-outline

piotr@abacusratio.no

Piotr Butryn

 

+47 463 89 428

Teamleder/
Statsautorisert regnskapsfører

Teamleder/
Statsautorisert regnskapsfører

linkedin-color-circle-outline

marina@abacusratio.no

Rådgiver

Marina Ilievska

+47 412 92 272

linkedin-color-circle-outline

charlotte@abacusratio.no

Rådgiver

Charlotte Øyan Stueflotten

+47 924 61 530

Beata Farstad

Effektivitets‑ og implementeringsansvarlig

beata@abacusratio.no

+47 473 03 218

linkedin-color-circle-outline
linkedin-color-circle-outline

viktorija@abacusratio.no

Rådgiver

Viktorija Statkuviene

+47 465 21 896

linkedin-color-circle-outline

carina@abacusratio.no

Rådgiver i permisjon

Carina Martinsen

+47 960 11 667

linkedin-color-circle-outline

monica@abacusratio.no

Rådgiver

Monica Grimsrud

+47 915 67 445

linkedin-color-circle-outline

anzor@abacusratio.no

Trainee

Anzor Kasaev

+47 468 26 753

linkedin-color-circle-outline

philip@abacusratio.no

Trainee

Philip Rustad

 

+47 414 10 588

linkedin-color-circle-outline

thorhild@abacusratio.no

Rådgiver

Aud-Thorhild Maude

+47 920 63 932